W derbach regionu Polonia Poraj wygrała z rezerwami Rakowa

W meczu 8. kolejki Haiz IV Ligi Raków II przegrał na własnym boisku z Polonią Poraj 0:1. 

W drużynie naszych rywali wystąpił Mateusz Kos, który jeszcze w ubiegłym sezonie był bramkarzem pierwszej drużyny Rakowa. W składzie ekipy z Poraja zagrał także między innymi Eryk Krupa. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył rezerwowy Jan Gładysz w 83. minucie spotkania. Raków II mimo kilku okazji do zdobycia gola nie zdołał pokonać golkipera gości. 

Czerwono-niebiescy po ośmiu rozegranych meczach mają na swoim koncie 6 punktów i zajmują 12. miejsce w tabeli. W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Kuźmy zmierzą się z RKS-em Grodziec. 

Raków II Częstochowa - Polonia Poraj 0:1 (0:0)

Bramki:
0:1 - Jan Gładszy 83'

Raków II: Szumski - Noiszewski (60. Hajdacz), Mesjasz, Kościelny, Bartl, Czerkas, Mondek (40. Theus), Formella, Radwański, Wróblewski (82. Zębik), Krzyżak.