W dniu meczu bramy stadionu otwarte od 13:00

W niedzielę, a więc w dniu meczu z Wisłą Kraków bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 13:00. Spotkanie inaugurujące wiosenne rozgrywki rozpocznie się o godzinie 15:00, ale gorąco zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion.

Zachęcamy, by na obiekt dojechać komunikacją miejską. W dniu meczu kursować będą linie autobusowe 12, 19, 32 i 35 oraz linia tramwajowa 3. Warto pamiętać, że po zakończeniu spotkania na kibiców czekać będzie dodatkowy tramwaj linii numer 3. Dla tego kursu nie obowiązuje rozkład jazdy, a jego start nastąpi około godziny 17:00-17:10.

 

Wcześniejsze przybycie na stadion pozwoli na uniknięcie kolejek przy bramach wejściowych. Warto zabrać ze sobą "paszport covidowy" i okazać go podczas wejścia na obiekt, jeśli zaznaczyło się w systemie biletowym fakt zaszczepienia przeciw COVID-19. Apelujemy o zajmowanie miejsc przypisanych do biletu i karnetu.

 

Bilety na mecz są jeszcze dostępne. W dniu meczu można je będzie nabyć online na stronie BILETY.RAKOW.COM oraz w kasach stadionu od godz. 9:00.