W piątek otwarcie Raków FanStore przy Limanowskiego 83!

W piątek nastąpi otwarcie nowego sklepu Rakowa Częstochowa zlokalizowanego na stadionie przy Limanowskiego 83!

Nowy sklep o nazwie Raków FanStore to pełna gama ubrań, gadżetów i sprzętu sportowego w barwach naszego klubu. Każdy kibic, który odwiedzi to miejsce, na pewno znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. W ofercie znajdą się klubowe szaliki, meczowe koszulki, aktualne kolekcje odzieżowe i wiele gadżetów idealnych na prezent, jak choćby karty historyczne, perfumy, czy kubki.
 

  

 

Raków FanStore zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Oficjalne otwarcie nastąpi w piątek o godzinie 16:00, a więc na dwie godziny przed meczem z Wisłą Płock. W dni meczowe sklep otwarty będzie od 10:00 do ostatniego klienta, a w pozostałe dni tygodnia z wyjątkiem niedziel od 10:00 do 20:00.

 

Wraz z otwarciem nowego sklepu, kasy biletowe przy bramie wjazdowej od ul. Limanowskiego przestaną funkcjonować. W dni meczowe zapraszamy do zakupu biletów w nowych kasach zlokalizowanych obok sklepu przy wejściu od pętli tramwajowej. W pozostałe dni tygodnia wejściówki można będzie kupować w Raków FanStore.

 

 

Warto zarezerwować sobie czas na odwiedziny sklepu już przy okazji meczu z Wisłą Płock!

 

Do zobaczenia!