W sobotę feta na placu Biegańskiego! [HARMONOGRAM]

21 maja po zakończeniu meczu z Lechią Gdańsk spotkamy się na placu Biegańskiego, gdzie wspólnie będziemy świętować zdobycie Pucharu Polski!

W sobotę o godzinie 17:30 na wypełnionym kibicami stadionie przy ul. Limanowskiego 83 Czerwono-Niebiescy podejmą Lechię Gdańsk. Tuż po końcowym gwizdku na płycie boiska odbędzie się ceremonia wręczenia medali. Po jej zakończeniu wszystkich kibiców zapraszamy na plac Daszyńskiego, gdzie wraz z drużyną przemaszerujemy wspólne na plac Biegańskiego. 

 

Zachęcamy do przejazdu ze stadionu transportem zorganizowanym. Po zakończeniu meczu i ceremonii medalowej przy pętli tramwajowej obok stadionu czekać na Was będą dodatkowe tramwaje, które zabiorą Was do centrum miasta.

 

Przyjazd drużyny zaplanowany jest niedługo po godzinie 21:00 i rozpocznie się na placu Daszyńskiego. Otwarty autobus przejedzie prawą stroną przez I i II Aleję Najświętszej Maryi Panny aż do placu Biegańskiego, gdzie znajdowała się będzie scena.

 

Pamiętajcie, by zabrać ze sobą barwy! W pobliżu sceny na kibiców czekało będzie stoisko sklepowe otwarte od godziny 17:00. 

 

Finałem fety będzie pokaz fajerwerków. 

 

Tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów na sobotni mecz na plac Biegańskiego zapraszamy wcześniej. To właśnie na telebimie będzie można obejrzeć transmisję z ostatniego w tym sezonie meczu Czerwono-Niebieskich.

 

Do zobaczenia!