W sobotę Finał Sezonu w Strefie FanZone!

Wspólnie zakończymy sezon 2023/2024. Zanim pierwszy gwizdek ostatniego meczu w tym sezonie, w sobotę od godziny 10:00 zapraszamy Was do strefy FanZone, w której znajdzie się wiele atrakcji!

Za nami długi sezon, w którym rozegraliśmy już 51 spotkań, w tym 21 w naszym domu przy Limanowskiego 83. Zawsze mogliśmy liczyć na Was i Wasze wsparcie. Ostatni dzień tego sezonu również chcemy spędzić z Wami!

 

Finał Sezonu rozpocznie się o godzinie 10:00. W strefie czekać będzie na Was między innymi szybowiec i symulator latania, we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego przygotowaliśmy również symulator dachowania oraz zderzenia, przykładowe testy teoretyczne egzaminu na prawo jazdy czy alkogogle. W strefie odbędą się także pokazy wojskowe (komandosów z Lublińca i oddziału Wojsk Obrony Terytorialnej) oraz futbolistów australijskich i freestyle footballerów. Nie zabraknie stoiska z grami planszowymi i rozgrywką w EA SPORTS FC 24, stoiska z pismem i malowaniem 3D oraz tworzeniem własnych znaczków przygotowanego przez Szkołę Podstawową numer 12 w Częstochowie, strefy MMA, strefy RMF, stoiska Politechniki Częstochowskiej i ProfiLingua, gier i zabaw dla najmłodszych (animacje i zajęcia Małej Akademii Rakowa), dmuchańców, malowania twarzy, a także strefy gastronomicznej (foodtruck, stoisko z wypiekami) oraz możliwości zebrania podpisów od naszych zawodników.

 

Wydarzenie zakończy się o godzinie 17:00, na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.

 

Do zobaczenia, Medaliki!