W sobotę mistrzowska feta na placu Biegańskiego [Harmonogram]

27 maja po zakończeniu meczu z Zagłębiem Lubin spotkamy się na placu Biegańskiego, gdzie wspólnie będziemy świętować zdobycie pierwszego w historii mistrzostwa Polski!

W sobotę, 27 maja o godzinie 17:30 na wypełnionym kibicami stadionie przy Limanowskiego 83 rozegramy ostatni ligowy mecz sezonu 2022/2023. Rywalem Medalików będzie KGHM Zagłębie Lubin. Tuż po końcowym gwizdku na płycie boiska odbędzie się ceremonia wręczenia medali oraz trofeum dla mistrzów Polski. Po jej zakończeniu wszystkich kibiców zapraszamy na plac Daszyńskiego, gdzie wraz z drużyną przemaszerujemy wspólne na plac Biegańskiego. 

 

Zachęcamy do przejazdu ze stadionu komunikacją miejską. Dzięki współpracy z MPK w Częstochowie po zakończeniu meczu i ceremonii medalowej przy stadionie od ulicy Limanowskiego czekać na Was będą trzy dodatkowe autobusy, które zabiorą Was na plac Daszyńskiego. Ponadto zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 19:40-20:00.

 

Przyjazd drużyny zaplanowany jest około godziny 21:00 i rozpocznie się na placu Daszyńskiego. Otwarty autobus przejedzie prawą stroną przez I i II Aleję Najświętszej Maryi Panny aż do placu Biegańskiego, gdzie znajdowała się będzie scena. Pamiętajcie, by zabrać ze sobą barwy! Finałem fety będzie pokaz fajerwerków. 

 

Mistrz, mistrz, Raków mistrz!