WAŻNE INFORMACJE DLA KARNETOWICZÓW

W sezonie 2020/2021 świętowaliśmy historyczne sukcesy, ale pandemia wirusa COVID-19 i obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne sprawiły, że przez długi czas mecze odbywały się bez udziału kibiców.

W związku z tym dla posiadaczy całorocznych karnetów przygotowaliśmy rekompensaty w dwóch wariantach:

 

Wariant 1 – darowizna na rzecz Akademii Raków:

Środki pieniężne zainwestowane w całoroczny karnet na mecze Rakowa zostaną przekazane na rzecz klubowej Akademii. Dla osób, które zdecydują się na taki wariant, klub przygotował prezent w postaci specjalnej koszulki, która nigdy nie trafiła do sprzedaży i została stworzona z okazji zdobycia wicemistrzostwa Polski. Rozmiar koszulki należy wskazać w treści wiadomości mailowej (tabela rozmiarów poniżej). Decydując się na ten wariant, karnetowicze zachowują także pierwszeństwo przy zakupie karnetu na nowy sezon na Limanowskiego 83.

 

Wariant 2 – zwrot środków za niewykorzystane mecze:

Jeśli posiadacz całorocznego karnetu zdecyduje się na ten wariant, środki pieniężne zostaną zwrócone w takiej samej formie, w jakiej została dokonana płatność. Po wyborze tej opcji nie obowiązuje pierwszeństwo przy zakupie karnetu na nowy sezon.

 

 

Zgłoszenie z wyborem wariantu rekompensaty oraz imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia należy przesłać najpóźniej do 12 czerwca na adres [email protected] Można także zgłosić się osobiście do sklepu Rakowa w Galerii Jurajskiej (w godzinach otwarcia Galerii). Po 12 czerwca możliwość uzyskania rekompensaty wygaśnie.

 

Tabela rozmiarów koszulek – TUTAJ. Dystrybucja koszulek odbędzie się w ciągu ok. 3 tygodni. Prosimy o wybór w wiadomości mailowej formy odbioru koszulki: odbiór osobisty w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej lub wysyłka na wskazany adres.

 

Harmonogram, cennik i inne informacje dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 przedstawione zostaną w osobnym komunikacie.