Ważne informacje dla posiadaczy karnetów przed meczem z Radomiakiem

Wielkimi krokami zbliża się powrót Czerwono-Niebieskich na Limanowskiego 83, gdzie już w najbliższą niedzielę, 15 sierpnia zmierzymy się z Radomiakiem Radom. Wszystkich karnetowiczów prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

ZASZCZEPIENI KARNETOWICZE MOGĄ ZWOLNIĆ MIEJSCE:

 

Od wtorku, 10 sierpnia każdy kibic posiadający karnet na rundę jesienną lub cały sezon 2021/2022 w systemie sprzedaży może zadeklarować, że jest zaszczepiony przeciwko COVID-19. Takie działanie pozwoli na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu wynikającego z obecnych restrykcji sanitarnych, które zezwalają na zapełnienie 50% miejsc na stadionie i tym samym umożliwia zwiększenie puli biletów, które trafią do wolnej sprzedaży na niedzielne spotkanie z Radomiakiem. Aby to zrobić, postępuj według poniższej instrukcji:

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakow.com

2. Przejdź do swojego konta 

3. Edytuj dane

4. Znajdź zgodę użytkownika i potwierdź, że jesteś zaszczepiony

5. Zapisz! 

 

Powyższy proces można zrealizować także w punktach stacjonarnych:

- w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej

- w kasie biletowej przy Limanowskiego 83

 

ZWOLNIJ MIEJSCE, JEŚLI WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ NA MECZU

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na najbliższym meczu, powiniem w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu spotkanie z Radomiakiem więcej kibiców będzia mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. Aby tego dokonać, wystarczą trzy kroki: 

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakom.com

2. Wejdź w swój karnet

3. Przy wydarzeniu zbliżającego się meczu kliknij "anuluj"

 

ODBIERZ KARNET

 

Już w najbliższą niedzielę po długiej przerwie będziemy mogli cieszyć się piłkarskimi emocjami we własnym domu - przy Limanowskiego! Kibicom, którzy zakupili karnety na rundę jesienną lub cały sezon 2021/2022, przypominamy o ich odebraniu. Karty kibica czekają na Was w kasie przy Limanowskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00 oraz w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00. 

 

Poprzednie karty kibica straciły ważność!

 

MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA

 

Posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną mają możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na mecz 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Radomiakiem Radom. Szczegółowe informacje znajdziecie: TUTAJ. 

 

Jednocześnie przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną, a także biletów na najbliższe spotkanie.  Zapewnij sobie możliwość obejrzenia wszystkich domowych meczów Rakowa w Częstochowie, klikając TUTAJ.

 

#wreszciewdomu