Wielkanocne niespodzianki od Medalika. Znajdź poukrywane autografy

Pewna wielkanocna tradycja mówi o tym, że dzieci szukają czekoladowych jajek. W role zajączka wcielił się Rycerz Medalik, a przed meczem z Ruchem Chorzów na obiekcie będą poukrywane autografy piłkarzy Rakowa.

W sobotę warto przyjść wcześniej na stadion MSP "Raków". Na terenie całego obiektu zostały poukrywane autografy piłkarzy Rakowa Częstochowa. To nawiązanie do tradycji wielkanocnej, według której dzieci szukają czekoladowych jajek. Ukrywanie niespodzianek przyjęło się tak dobrze, że twórcy gier komputerowych robią to nagminnie w swoich produkcjach.

 

Rycerz Medalik przeniósł wirtualne eastereggi do rzeczywistego świata. W obrębie stadionu zostało ukrytych 50 kart z autografami piłkarzy Rakowa. Każda została zabezpieczona zaplombowaną kopertą z dużym znakiem zapytania.

 

Gdzie ich szukać? Będą poukrywane pod krzesełkami stadionu, między produktami w Raków FanStore przy ul. Limanowskiego 83 oraz w strefie FanZone ukryte między atrakcjami dla najmłodszych.

 

To jednak nie koniec wielkanocnych atrakcji! Na półki Raków FanStore przy ul. Limanowskiego 83 trafią gadżety z podpisami piłkarzy. Kubki, plakaty, breloki, czapki, a nawet koszulki. Przeglądajcie uważnie towar! W Wasze ręce może trafić niepowtarzalna pamiątka!