Wizyta dzieci z Gminy Mykanów | Projekt Ambasadorów

W ramach Projektu Ambasadorów uczniowie z Gminy Mykanów odwiedzili nasz klub. Młodzi kibice spotkali się z Medalikiem oraz wcielili się w rolę trenera Marka Papszuna.

Ambasadorzy Rakowa to przedstawiciele klubu, którzy dbają o to, aby Raków był widoczny wśród lokalnej społeczności. Dzięki inicjatywie jednego z nich - Łukasza Wojtali - dzieci z Gminy Mykanów pojawiły się przy Limanowskiego 83. 

 

Młodzi kibice Rakowa zwiedzili pomieszczenia niedostępne na co dzień dla kibiców: salę konferencyjną czy szatnię zawodników. Młodzież wcieliła się w rolę trenera oraz dziennikarzy. Marek Papszun z Mykanowa musiał zmierzyć się z naprawdę trudnymi pytaniami: kiedy zaczął karierę Ivi Lopez oraz z jakim numerem gra Giannis Papanikolaou. Wszyscy bohaterowie, którzy założyli charakterystyczną czapkę, poradzili sobie z wszystkimi kwestiami, które poruszyli przyszli dziennikarze.

 

 

Ponadto goście z Mykanowa i okolic przymierzali medale za wicemistrzostwo oraz spotkali się z klubową maskotką - rycerzem Medalikiem.

 

Obecnie w drużynie Ambasadorów znajdują się mieszkańcy Gminy Olsztyn, Poczesnej, Gminy Mstów, Rędzin, Gminy Rudniki, Gminy Herby, Gminy Miedźno, Gminy Mykanów, Gminy Popów, Gminy Kruszyna, Gminy Kłomnice, Gminy Wieluń, Gminy Działoszyn oraz Gminy Starcza. 

 

Chcesz skontaktować się z Ambasadorem z Twojej gminy? Napisz na adres: [email protected].

 

Więcej informacji o Ambasadorach Rakowa znajdziesz: TUTAJ..