„Wokół meczu” z Elaną Toruń

Trafione zmiany, jeden mecz pauzy Pawła Kowalczyka oraz ciepłe słowa w kierunku naszej młodzieży, czyli „Wokół meczu” z Elaną Toruń (3:3).
Trafione zmiany, jeden mecz pauzy Pawła Kowalczyka oraz ciepłe słowa w kierunku naszej młodzieży, czyli „Wokół meczu” z Elaną Toruń (3:3). Jerzy Brzęczek trafił ze zmianami Zmiany, których dokonał Jerzy Brzęczek w trakcie spotkania z Elaną Toruń okazały się strzałem w dziesiątkę. Wprowadzony na boisko tuż po przerwie Adrian Świerk strzelił bramkę na 2:3 natomiast wyrównał Rafał Czerwiński, który zmienił w 68. minucie meczu Artura Pląskowskiego. Paweł Kowalczyk nie zagra w Rybniku W pierwszej połowie meczu z Elaną Toruń, żółtą kartką został upomniany Paweł Kowalczyk. Dla kapitana Rakowa była to już czwarta kartka, co oznacza że jego występ w spotkaniu z ROW Rybnik jest wykluczony. Do gry powraca natomiast Adrian Pluta, który przeciwko Elanie pauzował za czerwoną kartkę. Durda pochwalił naszą młodzież Trener Elany Toruń Dariusz Durda miał po zakończeniu meczu sporo pretensji do swojego zespołu. W ciepłych słowach wypowiadał się natomiast o „młodzieżowcach” Rakowa. - Chciałbym mieć w drużynie takich młodzieżowców, jakich ma Raków, bo ci zawodnicy mimo młodego wieku prezentują wysoki poziom – stwierdził szkoleniowiec. Z Zabrza do Częstochowy Przy okazji meczu z Elaną, trybuny naszego stadionu odwiedził były piłkarz Rakowa, a obecnie Górnika Zabrze – Mariusz Przybylski. Pomocnik przyjechał do Częstochowy tuż po zakończeniu przegranego spotkania z Cracovią Kraków (0:1). Przybylski przebywał na boisku przez cały mecz. Wolna niedziela Po remisie z Elaną trener Rakowa Jerzy Brzęczek dał swoim zawodnikom jeden dzień wolnego. Na treningu częstochowianie spotkają się w poniedziałek w godzinach dopołudniowych. Kolejne spotkanie ligowe, nasz zespół rozegra w piątek (30. września), na wyjeździe z Energetykiem ROW Rybnik (godz. 18:00).