Wokół meczu z Górnikiem...

Przy okazji meczu z Górnikiem Wałbrzych rozpoczynamy nowy cykl na naszej stronie: „Wokół meczu...”. Dział ten zostanie poświęcony ciekawostkom oraz kulisom, towarzyszącym spotkaniom Rakowa.
Przy okazji meczu z Górnikiem Wałbrzych rozpoczynamy nowy cykl na naszej stronie: „Wokół meczu...”. Dział ten zostanie poświęcony ciekawostkom oraz kulisom towarzyszącym spotkaniom Rakowa. Kibice na 90 – lecie Kibice Rakowa z okazji 90 – letniego jubileuszu klubu z Limanowskiego przygotowali specjalną oprawę meczu. W pierwszej połowie zaprezentowali flagę „90 lat”, i wywiesili transparent z hasłem: „...temu powstał klub rozpalający nasze serca!!!”. Robiło wrażenie! Debiut Wiktorka Debiut w barwach Rakowa zaliczył Maciej Wiktorek. Napastnik pojawił się na boisku w 70. minucie spotkania i mógł nawet strzelić decydującego o losach meczu gola. Szkoda, że jego uderzenie nie trafiło w światło w bramki. Po raz pierwszy w rundzie wiosennej pojawił się także w podstawowym składzie bramkarz Mateusz Kos, który zastąpił między słupkami Macieja Szramowiata. Płoskonka wykartkował naszych piłkarzy Spotkanie z Górnikiem sędziował Piotr Płoskonka z Tarnowa. Arbiter znany jest z tego, że często upomina zawodników żółtymi kartkami. Dotychczas prowadził dziewięć meczów, w których pokazał czterdzieści osiem żółtych kartek i trzy czerwone. Po sobotnim meczu poprawił swój bilans, bo aż siedem razy sięgał do kieszeni po żółty kartonik. W zespole Rakowa upomnieni zostali: Paweł Kowalczyk, Łukasz Kowalczyk, Sławomir Ogłaza, Maciej Gajos oraz Artur Lenartowski. Na szczęście żaden z tych piłkarzy nie będzie musiał pauzować z powodu kartek przeciwko Lechii Zielona Góra. Kmieć odpokutował karę Łukasz Kmieć nie mógł zagrać przeciwko Górnikowi Wałbrzych z powodu czterech żółtych kartek, które miał na swoim koncie. W zaległym meczu z Lechią Zielona Góra (środa, godz. 17:00), pomocnik będzie już jednak do dyspozycji Jerzego Brzęczka.