Wokół meczu z Lechią...

Kontuzja Piotra Mastalerza, urodziny Mateusza Kosa i wizyta gości z... Sosnowca, czyli, „Wokół meczu z Lechią Zielona Góra”
Kontuzja Piotra Mastalerza, urodziny Mateusza Kosa i wizyta gości z... Sosnowca, czyli, „Wokół meczu z Lechią Zielona Góra” Licznik już nie bije Wygrana z Lechią Zielona Góra była pierwszym zwycięstwem czerwono – niebieskich przed własną publicznością od… sześciu miesięcy. Po raz ostatni nasz zespół pokonał przy Limanowskiego Bałtyk Gdynia (1:0) 2. października 2011 r. Kontuzja „Talerza” Piotr Mastalerz musiał opuścić boisko już w 21. minucie. Powodem zmiany nie była jednak słaba postawa, a kontuzja pleców, której obrońca doznał po jednym ze starć z rywalem. Dopiero po szczegółowych badaniach okaże się jak poważny jest to uraz. Występ „Talerza” w sobotnim meczu przeciwko Miedzi Legnica stoi jednak pod znakiem zapytania. Pierwszy gol „Kaki” Bramka zdobyta przez Artura Lenartowskiego w 51. minucie meczu była pierwszym golem strzelonym przez „Kakę” po przerwie spowodowanej kontuzją. Pomocnik dobił strzał Pawła Kowalczyka z rzutu wolnego. Urodziny Kosa Mateusz Kos w dniu meczu z Lechią Zielona Góra obchodził 24. urodziny. Bramkarz Rakowa sprawił sobie miły prezent, bo nie dość że zachował czyste konto, to jego zespół zdobył cenne trzy punkty. Oby tak dalej! „Brondi” wciąż poza kadrą W kadrze meczowej znów zabrakło Łukasza Brondela. Powodem absencji napastnika jest wciąż dolegający ból w kolanie, którego nabawił się podczas meczu młodzieżowej reprezentacji Polski przeciwko Norwegii. Czy zagra z Miedzią? Małe szanse. Delegacja z Sosnowca Spotkanie z Lechią Zielona Góra obserwował były trener Rakowa Leszek Ojrzyński. Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec pojawił się na trybunach naszego stadionu w towarzystwie dyrektora sportowego Zagłębia Radosława Ogiela.