„Wokół meczu” z MKS Kluczbork

Pierwsze bramki obcokrajowców, roszady w kadrze meczowej oraz jeden dzień wolnego, czyli „Wokół meczu” z MKS Kluczbork (3:4).
Pierwsze bramki obcokrajowców, roszady w kadrze meczowej oraz jeden dzień wolnego, czyli „Wokół meczu” z MKS Kluczbork (3:4). „Nowi” już strzelają Dwóch pozyskanych latem piłkarzy: Diego Bezerra i Joshua Balogun, w meczu z MKS Kluczbork strzelili pierwsze bramki w barwach Rakowa. Brazylijczyk trafił do siatki rywali strzałem zza linii pola karnego w dziesiątej minucie spotkania, doprowadzając do remisu. Balogun strzelił natomiast bramkę po indywidualnej akcji w 68. minucie meczu. Tylko Przemek Wróbel czeka na debiut Przemysław Wróbel jest jedynym z pozyskanych latem piłkarzy, który nie zadebiutował jeszcze w barwach Rakowa. Przeciwko MKS Kluczbork występ zaliczył Dawid Świerk, który wrócił do naszego klubu po rocznym pobycie w zespole Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa. Wcześniej zadebiutowali: Diego Bezerra, Daniel da Silva i Joshua Balogun. Łukasz Góra zawodnikiem Rakowa W kadrze meczowej na spotkanie z MKS Kluczbork, znalazło się miejsce dla Łukasza Góry. W tygodniu poprzedzającym mecz, 19 – letni obrońca podpisał kontrakt z Rakowem i został zgłoszony zarówno do rozgrywek w drugiej lidze oraz klasie okręgowej. Wolna niedziela Po zwycięstwie z MKS Kluczbork, czerwono – niebiescy mogli poświęcić niedzielę na regenerację sił. Trener Rakowa Jerzy Brzęczek postanowił dać piłkarzom jeden dzień wolnego. Do treningów częstochowianie wrócą w poniedziałek popołudniu. Fot. Krzysztof Bolkowski