„Wokół meczu” z Zagłębiem Sosnowiec

Prezydent Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk obecny na meczu, roszady w kadrze meczowej i nowe piłki, czyli „Wokół meczu” z Zagłębiem Sosnowiec.
Prezydent Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk obecny na meczu, roszady w kadrze meczowej i nowe piłki, czyli „Wokół meczu” z Zagłębiem Sosnowiec. Wizyta Krzysztofa Matyjaszczyka Na meczu z Zagłębiem obecny był Krzysztof Matyjaszczyk. Prezydent Częstochowy pojawił się na stadionie przy Limanowskiego w towarzystwie przewodniczącego Klubu Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej Zdzisława Wolskiego. Hyra pogratulował kolegom Mecz z Zagłębiem z trybun obserwował także Arkadiusz Hyra. Obrońca Rakowa, który przeciwko Chojniczance Chojnice został ukarany czerwoną kartką musiał pauzować jedno spotkanie. Do dyspozycji Brzęczka będzie w następnym meczu częstochowian z Nielbą Wągrowiec (27. sierpnia, godz. 17:00). Po zakończeniu spotkania, Hyra udał się do szatni Rakowa i pogratulował swoim kolegom zwycięstwa. Debiutanci na ławce W „osiemnastce” na mecz z Zagłębiem, po raz pierwszy w tym sezonie znalazło się miejsce dla Dawida Nabiałka i Adriana Świerka. Obaj pojawili się na boisku w drugiej połowie. Nabiałek zmienił tuż po przerwie Rafała Czerwińskiego, a Świerk w 88. minucie zastąpił na boisku Łukasza Kmiecia. W kadrze meczowej zabrakło natomiast Mateusza Kyzioła. Nowe piłki zdały egzamin Piłkarze Rakowa w meczu z Zagłębiem po raz pierwszy zagrali nowymi piłkami. Futbolówki przypadły im chyba do gustu, bo nie dość, że wygrali to jeszcze po raz kolejny zaprezentowali ładny dla oka futbol. Najpierw rozruch, później na trybunach W niedzielę piłkarze Rakowa spotkali się na pomeczowym rozruchu. Żaden z zawodników nie narzeka na urazy. Tuż po zajęciach, część piłkarzy postanowiła zostać na stadionie i obserwować poczynania drugiej drużyny z Polonią Poraj (3:2) oraz juniorów starszych Rakowa, w meczu z MOSM Tychy (1:1). Poniedziałek będzie dla naszych zawodników dniem wolnym.