Wracamy do treningów!

Po okresie urlopowym wróciliśmy do treningów.

Nasza drużyna pierwszy etap przygotowań spędzi na obiektach przy Limanowskiego 83. 28 czerwca uda się na zgrupowanie do Arłamowa, a następnie na obóz do Holandii. Przed startem rozgrywek ligowych rozegra łącznie 6 meczów kontrolnych. 

 

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 31 zawodników. Obecni byli nowi piłkarze Medalików, Dieudonne Gaucho Debohi, Oliwier Kwiatkowski i Tarik Karić oraz powracający po wypożyczeniach Kacper Nowakowski, Max Pawłowski, Antoni Burkiewicz, Adam Basse i Muhamed Šahinović. Zabrakło Adriano Amorima, który zgłosił problemy zdrowotne uniemożliwiające mu przylot z Brazylii do Polski. W pierwszych zajęciach udział wzięli także zawodnicy Akademii Raków: Filip Żądło i Nikodem Całko. Wracający do zdrowia po kontuzji Karol Struski i Isak Brusberg będą systematycznie wdrażani do treningów.

 

Kadra Rakowa na pierwszych zajęciach:

 

Bramkarze: Kacper Trelowski, Muhamed Šahinović, Wiktor Żołneczko, Dominik Czeremski, Tarik Karić.

 

Obrońcy i wahadłowi: Ariel Mosór, Stratos Svarnas, Jerzy Napieraj, Bogdan Racovițan, Dieudonné Gaucho Debohi, Fran Tudor, Michael Ameyaw, Jean Carlos, Erick Ouma Otieno, Kacper Nowakowski, Filip Żądło, Nikodem Całko.

 

Pomocnicy: Marko Bulat, Oskar Repka, Tomasz Pieńko, Abraham Ojo, Vladyslav Kochergin, Bogdan Mirčetić, Lamine Diaby Fadiga, Oliwier Kwiatkowski, Antoni Burkiewicz.

 

Napastnicy: Patryk Makuch, Leonardo Rocha, Jonatan Brunes, Max Pawłowski, Adam Basse.

 

Pełny plan przygotowań i sparingów - TUTAJ.