Wspieraj Raków z trybun w meczach z Lechią i Wartą

Przed "Czerwono-Niebieskimi" intensywne dwa tygodnie, w trakcie których zmierzą się oni ze Stalą Mielec, Lechią Gdańsk i Wartą Poznań. 

Piłkarski kwiecień rozpoczynamy od wyjazdowego meczu ze Stalą w Mielcu, rozgrywanego w ramach 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 kwietnia o godzinie 15.00.

Już 3 dni później, 10 kwietnia, do Częstochowy zawita aktualny lider LOTTO Ekstraklasy i pretendent do tytułu Mistrza Polski za sezon 2018/2019 - Lechia Gdańsk. Podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się z "Biało-Zielonymi" w ramach półfinału Totolotek Pucharu Polski. Karnetowicze już teraz mogą kupować bilety na to spotkanie. Od 1 kwietnia sezonowe bilety na mecze Rakowa kosztują jedyne 60 złotych (ulgowy: 36 złotych). Więcej informacji o karnetach znajdziesz w TYM miejscu. 

14 kwietnia natomiast, wrócimy na ligowe boiska i w ramach 28. kolejce Fortuna 1 Ligi, zmierzymy się z czternastą w tabeli Wartą Poznań. Mecz w Poznaniu zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 2:0. Czy i tym razem podopieczni trenera Marka Papszuna zapewnią sobie komplet punktów? Przekonaj się na własne oczy! Bądź naocznym świadkiem Rundy Dwudziestolecia kupując karnet lub bilet na L83. Razem tworzymy #RAKÓWKOMPLETNY

cover lechia warta z logo