Współpraca Rakowa Częstochowa z Robertem Grafem dobiegła końca

Po blisko dwóch latach pracy dyrektor sportowy, Robert Graf odchodzi z Rakowa. Wygasająca umowa nie została przedłużona.

Robert Graf rozpoczął pracę w klubie 1 października 2021 roku. Wraz z drużyną świętował historyczne sukcesy takie jak zdobycie Mistrzostwa Polski, Pucharu Polski czy Superpucharu Polski oraz awans do fazy grupowej Ligi Europy.

 

- Wspólnie doszliśmy do wniosku, że to odpowiedni moment na zmianę. Raków jest w stabilnej sytuacji sportowej i to właściwy moment, by przekazać pałeczkę bez szkody dla drużyny. Sukcesy i piękne chwile zostaną w mojej pamięci na zawsze. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, którzy oddają serce dla klubu w codziennej pracy. Jestem wdzięczny drużynie, sztabowi i każdemu pracownikowi za to, że wspólnie postawiliśmy sobie ambitne cele i w pocie czoła pracowaliśmy, by je osiągnąć. Dziękuję też kibicom za wsparcie, które wielokrotnie tu odczuwałem. Zawsze będę trzymał kciuki za sukcesy Rakowa, a to miejsce będzie dla mnie szczególne  - mówi Robert Graf.

 

Robert, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w przyszłości!