Wszystko zgodnie z planem. Informacje na temat wyników badań Felicio Brown Forbesa

Są już pierwsze informacje na temat wyników środowych badań Felicio Brown Forbesa. Felicio jest już w klubie, gdzie pod okiem fizjoterapeuty Wojciecha Hermana i trenera przygotowania motorycznego Michała Garnysa, będzie przygotowywał się do powrotu na boisko.

Rezonans potwierdził, że gojenie więzadła przebiega zgodnie z założeniami, a to oznacza, że Kostarykanin nie będzie musiał przechodzić operacji, która wykluczyłaby go z gry aż na sześć miesięcy. O tym, jak przebiega rehabilitacja i kiedy nasz napastnik powróci do treningów będziemy informować Was na bieżąco.

 

Przypomnijmy. 28-latek urazu nabawił się w końcówce meczu Raków Częstochowa - Wisła Kraków (1:0) rozegranego w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy. W 82 minucie na boisku zastąpił go A. Kolev. U Forbesa stwierdzono zerwanie więzadła przyśrodkowego w kolanie MCL. 

 

Jednocześnie mamy świadomość, że wielu z Was miało prawo opacznie zrozumieć nasz pierwszy komunikat na temat przewidywanego powrotu Felicio na boisko, dlatego chcielibyśmy Was za to przeprosić i zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by sytuacja więcej się nie powtórzyła.

 

Felicio, cały Raków życzy Ci dużo zdrowia. Trzymamy kciuki za to, byś jak najszybciej wrócił na boisko oraz do swojej wyśmienitej formy strzeleckiej!