Wygrajmy razem - program partnerski Rakowa i PKO BP

Ruszył Program Partnerski Rakowa Częstochowa i PKO Banku Polskiego, partnera tytularnego Ekstraklasy, będącego jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy.

To pionierski projekt, który otwiera nowe możliwości. Przedstawiciele banku PKO BP szacują, że w ramach trzyletniego Programu Partnerskiego do ekstraklasowych klubów może trafić strumień nawet 60 milionów złotych.

 

Pieniądze dla młodzieży kształcącej się pod skrzydłami Akademii Rakowa pozyskamy w zamian za waszą aktywność i otwierane za pośrednictwem strony klubowej oraz portali społecznościowych bankowe rachunki, pożyczki i kredyty. Jako Raków zyskamy tylko wtedy, gdy klikniecie w reklamę danego produktu bankowego na naszej klubowej stronie oraz w mediach społecznościowych. Wsparcie dla Akademii oraz korzyści dla kibica zostaną naliczone wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów.

 

Kibice naszej drużyny i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowana o postępach, jakie dany klub czyni w ramach Programu Partnerskiego. Nie będzie zatem żadnych wątpliwości dotyczących wykorzystania środków z inicjatywy.

 

Na współpracy Rakowa i PKO Banku Polskiego skorzystasz również Ty! Za każdy założony nowy produkt - zgodnie z regulaminem promocji - możesz otrzymać voucher do wydania w Sklepie Rakowa, a także na bilety.rakow.com - od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę i aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny.

 

Szczegóły promocji dotyczące poszczególnych produktów PKO Banku Polskiego i możliwości ich zakupienia znajdziesz po kliknięciu w poniższe linki: 

- Konto dla młodych - Raków Częstochowa

- Konto za zero - Raków Częstochowa

- Konto bez granic - Raków Częstochowa

- Mini ratka - Raków Częstochowa

- Konsolidacja - Raków Częstochowa

- Kredyt hipoteczny - Raków Częstochowa

REGULAMIN PROGRAMU