Wygrana Rakowa U-9 w Licheniu Starym

W weekend 1-2 października w Licheniu Starym odbył się kolejny turniej z cyklu Pro-Turnieje. Zawodnicy Rakowa z rocznika 2014 zwyciężyli w dwudniowych zmaganiach.

“Pro-Turnieje” to cykl turniejów przeznaczonych dla kategorii wiekowych od U-7 aż po U-18. W bieżącym sezonie do grona partycypantów dołączył także Raków Częstochowa.

Turniej w Licheniu Starym, to już trzeci puchar z cyklu, w którym brali udział Czerwono-Niebiescy. Tym razem dedykowany był dla graczy z rocznika 2014.

Na czołowych miejscach w turnieju uplasowały się akademie klubów PKO Ekstraklasy, a spośród nich najlepsi okazali się zawodnicy Rakowa Częstochowa.

Drużyna prowadzona przez Radosława Wernera i Mateusza Pawłowskiego wygrała 12 z 14 meczów rozegranych w trakcie dwudniowych zawodów. Dwójka Czerwono-Niebieskich została także wybrana do najlepszej siódemki turnieju. Dokładne wyniki dostępne są TUTAJ

Dla wszystkich graczy oraz trenerów najszczersze gratulacje!