Wyjątkowe spotkanie przy Limanowskiego! Zapowiedź meczu Raków - MOL Fehérvár FC

Już w najbliższy piątek, 3 września na stadionie przy Limanowskiego 83 będziemy mogli wspólnie świętować 100-lecie klubu i powrót do naszego domu przy #L83. Wszystko za sprawą towarzyskiego meczu z węgierskim MOL Fehérvár FC. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:21.

Piątkowy wieczór będzie pełen pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Powodów, by tak właśnie się stało jest naprawdę dużo. Jednym z nich jest długo wyczekiwany powrót na "Limankę". Po 839 dniach wreszcie wrócimy do domu! Razem z Wami - naszym najlepszym dwunastym zawodnikiem, na którego zawsze możemy liczyć. 

 

W piątek do gry wejdzie także 13. zawodnik i to na zawsze. Przed pierwszym gwizdkiem uhonorowany zostanie Piotr Malinowski, a numer "13" na koszulce zostanie zastrzeżony. To wydarzenie zainauguruje projekt pod nazwą "13. ZAWODNIK", który ma na celu docenienie zawodników zasłużonych dla Rakowa.

 

Kolejną atrakcją będzie niepowtarzalna okazja, by pokonać Vladana Kovacevicia, strzelając rzut karny. Szansę stanąć oko w oko z naszym golkiperem będzie miało siedmiu kibiców, którzy wesprą zbiórkę "Serduszko dla Hani", czyli akcję, dzięki której będziemy mogli wspomóc córkę kibica Czerwono-Niebieskich. Szczegóły tej akcji znajdziecie TUTAJ.

 

Cały czas trwają obchody 100-lecia klubu. Wkrótce w naszym mieście powstanie mural dedykowany temu wyjątkowemu jubileuszowi. Podczas piątkowego wydarzenia każdy z Was będzie mógł wesprzeć zbiórkę pieniędzy na nasz współny prezent. Więcej szczegółów już niebawem. 

 

W trakcie meczu dostępne będzie także stoisko z klubowymi gadżetami, w którym będziecie mogli wzbogacić się w czerwono-niebieskie barwy, z których wszyscy jesteśmy dumni. Ponadto po zakończeniu spotkania odbędzie się efektowny pokaz pirotechniczny.

 

Podczas piątkowego spotkania z MOL Fehérvár FC każdy kibic będzie mógł oddać swój głos na projekt "Trenuj, Graj, Zwyciężaj" wspierany przez Raków w ramach Budżetu Marszałkowskiego. Pomogą w tym hostessy, które zaprezentują Wam proces oddawania głosu. 

 

Mecz z MOL Fehérvár FC rozpocznie się o godzinie 19:21. Węgierski klub wielu kibicom może kojarzyć się z nazwą Videoton, pod którą Węgrzy występowali przez wiele lat, trzykrotnie sięgając po mistrzostwo kraju i regularnie występując w europejskich pucharach. MOL Fehérvár FC to także dwukrotni zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Węgier. Obecnie drużyna prowadzona przez Imre Szabicsa po trzech rozegranych meczach z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje 3. miejsce w tabeli węgierskiej ekstraklasy. W ostatniej kolejce MOL Fehérvár FC po bramkach Kenana Kodro 2:1 pokonał MTK Budapeszt. 

 

Bilety na piątkowe wydarzenie wciąż czekają na Was w kasach biletowych przy Limanowskiego, w klubowym sklepie w Galerii Jurajskiej oraz na platformie internetowej bilety.rakow.com. Bilety na ten specjalny mecz dostępne są w cenie 19,21 zł oraz dziecięcy za 5 zł (do 13. roku życia). Na spotkanie z MOL Fehérvár FC obowiązywać będą karnety.