Wyjątkowy powrót do domu! 3 września zagramy z MOL Fehérvár FC

W piątek, 3 września na stadionie przy ul. Limanowskiego 83 Czerwono-Niebiescy zmierzą się z MOL Fehérvár FC. Towarzyski mecz z węgierskim klubem będzie okazją do oficjalnego powrotu do domu przy #L83, a także do wspólnego świętowania 100-lecia klubu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:21.

Po 839 dniach wreszcie wrócimy do domu! Razem z Wami - naszym najlepszym dwunastym zawodnikiem, na którego zawsze możemy liczyć. 

 

MOL Fehérvár FC został założony w 1941 roku. Węgierski klub wielu kibicom może kojarzyć się z nazwą Videoton, pod którą Węgrzy występowali przez wiele lat, trzykrotnie sięgając po mistrzostwo kraju i regularnie występując w europejskich pucharach. MOL Fehérvár FC to także dwukrotni zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Węgier. Obecnie drużyna prowadzona przez Imre Szabicsa po trzech rozegranych meczach z dorobkiem pięciu punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli węgierskiej ekstraklasy. 

 

 

Sprzedaż biletów wystartuje w piątek, 27 sierpnia o godzinie 10:00. Bilety na ten specjalny mecz dostępne są w cenie 19,21 zł oraz dziecięcy za 5 zł (do 13. roku życia). Na spotkanie z MOL Fehérvár FC obowiązywać będą karnety. 

 

Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 - 19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com. Sprzedaż biletów na "młyn" odbywa się w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

Do zobaczenia przy #L83!