Wypowiedzi po meczu z Wigrami Suwałki

Chcieliśmy wygrać, dominować i pokazać grę na najwyższym poziomie. To nam się udało - mówił po meczu z Wigrami strzelec dwóch bramek Tomas Petrasek. 

Adam Radwański: Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Oczywiście zdarzały się błędy indywidualne, natomiast nie wpłynęło to na wynik meczu. Przeglądaliśmy statystyki i wszystkie wypadły na naszą korzyść. Kolejny pojedynek rozegraliśmy na zero z tyłu, a przeciwnik oddał jeden celny strzał. Szacunek należy oddać całej drużynie, bo mimo tego, że trwał taki maraton meczów i mieliśmy kilka spotkań w krótkim odstępie czasowym utrzymujemy dobrą formę i punktujemy. Bardzo dobrze czujemy się fizycznie, z każdym czy to Lechem czy zespołem z Fortuna 1 Ligi wyglądamy dobrze motorycznie. Tak było też tym razem. Do składu wskoczyłem w ostatniej chwili ponieważ Miłosz Szczepański miał kłopoty zdrowotne. Myślę, że drużyna nie straciła dużo na jakości i jestem zadowolony, że udało nam się wygrać.

Tomas Petrasek: Wiadomo jakie mieliśmy cele przed meczem. Chcieliśmy wygrać, dominować i pokazać grę na najwyższym poziomie. To nam się udało. Pokazaliśmy klasę, bo czasami jest tak, że po dobrym meczu z bardzo mocnym rywalem i zwycięstwie przychodzi słabszy pojedynek. To nie miało miejsce. Jesteśmy skoncentrowani oraz skupieni na każdym meczu. Nie jest to tylko puste stwierdzenie. Udowadniamy to na boisku. Cieszę się, że miałem wydatny udział w tym zwycięstwie. To dla mnie znaczy bardzo dużo. Wiele czasu czekałem na powrót. Jestem szczęśliwy, że pomogłem zespołowi. Za nami półmetek sezonu, ale nie patrzymy w tabelę. Graliśmy mecz za meczem, w każdym grając o 3 punkty. Szesnastu spotkań nie przegraliśmy. To świadczy o tym jaką pracę wykonała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym. Jednak przed nami kolejne 17 spotkań. Musimy do nich podejść z podobnym nastawieniem, tak aby dalej utrzymywać się na pierwszym miejscu w tabeli.

Po spotkaniu głos zabrali również trenerzy obydwóch drużyn, a ich wypowiedzi można znaleźć ->tutaj<-.