Z Polonią i Lechią zagramy nieco później

Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zaakceptował prośbę naszego klubu, by zaplanowane na środek tygodnia mecze z Polonią Słubice i Lechią Zielona Góra rozpocząć później. Pierwszy odbędzie się więc
14 kwietnia o 16:30, a drugi 28 kwietnia o 17:00.
Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zaakceptował prośbę naszego klubu, by zaplanowane na środek tygodnia mecze z Polonią Słubice i Lechią Zielona Góra rozpocząć później. Pierwszy odbędzie się więc 14 kwietnia o 16:30, a drugi 28 kwietnia o 17:00. Przypomnijmy, że oba spotkania miały pierwotnie inaugurować rozgrywki rundy wiosennej. Ze względu na przedłużającą się zimę zostały jednak przesunięte z początku marca na dwa środowe terminy w kwietniu. Początkowo wszystko wskazywało na to, że oba rozpoczną się o godzinie 16:00. – Uznaliśmy jednak, że dla naszych kibiców jest to godzina bardzo niefortunna – mówi dyrektor sportowy klubu, Piotr Bański. – Nie wszyscy przecież zdążyliby dotrzeć z pracy na stadion. Zdecydowaliśmy, że nawet półgodzinne przesunięcie pierwszego gwizdka sędziego będzie miało znaczenie. Dziś do klubu dotarło oficjalne pismo, w którym piłkarska centrala akceptuje nowe terminy rozpoczęcia meczów: • z Polonią Słubice – 14 kwietnia (środa), godz. 16:30 • z Lechią Zielona Góra – 28 kwietnia (środa), godz. 17:00