Z wizytą u seniorów w ramach akcji #RakówDbaOSwoich

Za nami kolejny tydzień akcji #RAKÓWDBAOSWOICH. W czasie epidemii, która utrudnia codzienne życie, seniorzy związani z naszym klubem po raz kolejny otrzymali wsparcie w postaci najpotrzebniejszych zakupów.

To efekt wspólnego działania klubu i kibiców, w ramach którego dochód ze sprzedaży wirtualnych biletów przeznaczony został na przygotowanie paczek z artykułami spożywczymi. Raz w tygodniu odwiedzamy starszych i potrzebujących ludzi, oferując pomoc w codziennych czynnościach i sprawiając, że na ich twarzach pojawia się uśmiech.

 

- Dziękuję bardzo za pomoc, która jest mi bardzo potrzebna. Mam dużo zwierzątek, także to wszystko się przydaje. Życzę piłkarzom zdrowia i wygranych meczów, a kibicom również zdrowia i żeby jak najczęściej przychodzili na mecze Rakowa – powiedziała pani Blandyna, jedna z osób odwiedzonych w tym tygodniu przez naszą czerwono-niebieską ekipę.

 

Jeśli znacie starsze i samotne osoby potrzebujące wsparcia w czasie pandemii COVID-19, piszcie na [email protected], a my postaramy się pomóc!