Za mistrzowski karnet płać miesięcznie!

Jeśli chcesz zakupić karnet i uniknąć jednorazowego wydatku, mamy rozwiązanie!

Kup karnet na raty (RRSO 0%), wybierając opcję „Raty PayU” przy wyborze sposobu płatności. Korzystając z tego rozwiązania, możesz odroczyć pierwszą płatność o 30 dni i wybrać jedną z dostępnych opcji rozłożenia płatności w czasie na 5, 10 lub więcej rat. 

 

Cała procedura odbywa się w 100% online i jest równie prosta, jak zakupy w sklepie.

 

1) Wybierz karnet i przejdź do płatności wybierając PayU.

2) Zdecyduj z jakich rat chcesz skorzystać - możesz wybrać 5 lub 10 rat 0% (RRSO 0%) albo 20, 30, 36 lub 50 rat standardowych.

3) Wypełnij wniosek. W tym celu przygotuj dowód osobisty, numer konta oraz dane o dochodach i zatrudnieniu. Pamiętaj, aby na końcu zweryfikować swoją tożsamość przelewem 1zł (kwota jest zwracana). 

 

Aktualna lista Organizacji Finansujących 

 

Regulamin Kredytu 0% w ramach Raty PayU

 

Umowa o Kredyt 0% lub o Kredyt Standardowy w ramach Raty PayU zawierana jest między kredytobiorcą a Organizacją Finansującą, z którą PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Przykłady reprezentatywne dotyczące poszczególnych wariantów produktu Raty PayU dostępne są TUTAJ

 

Poniżej prezentujemy ceny karnetów w wariancie rat 5- i 10-miesięcznych. Szczegółowe informacje o sprzedaży karnetów na sezon 2023/2024 znajdziecie TUTAJ. Sprzedaż startuje 14 maja!