Zagłębie Sosnowiec – Raków 0:1 (0:1)

Piłkarze Rakowa z tarczą wracają z pierwszego wiosennego meczu wyjazdowego! Częstochowianie pokonali w Sosnowcu miejscowe Zagłębie 1:0 i dzięki wygranej awansowali na dziesiąte miejsce w tabeli. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił przed przerwą Rafał Czerwiński.
Piłkarze Rakowa z tarczą wracają z pierwszego wiosennego meczu wyjazdowego! Częstochowianie pokonali w Sosnowcu miejscowe Zagłębie 1:0 i dzięki wygranej awansowali na dziesiąte miejsce w tabeli. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił przed przerwą Rafał Czerwiński. Sosnowiec, 24. marca – godz. 18:00 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – RAKÓW 0:1 (0:1) 0:1 R. Czerwiński (35, bez asysty) SĘDZIOWAŁ: Dawid Bukowczan (Żywiec). ŻÓŁTE KARTKI: Lachowski (Zagłębie) – Kos, Witczyk, Ł. Kowalczyk, R. Czerwiński (Raków). WIDZÓW: 3000. ZAGŁĘBIE: Suchański – Jarczyk, Białek, Ostrouszko, Wawrzyniak (79. Domański) – Sroka (46. Gleń), Matusiak, Lachowski, Mróz (61. Karpowicz) – Szatan (61. Misiuk), Jankowski. RAKÓW: Kos – Łysek, Soczyński, Hyra, P. Kowalczyk (55. Kmieć) – Witczyk (73. Nocuń), Ogłaza, Ł. Kowalczyk, Napora – Gajos (90. M. Czerwiński)– R. Czerwiński (68. Nabiałek). Fot. Łukasz Kulig