Zagłębie Sosnowiec - Raków 1:0 (1:0)

Piłkarze Rakowa przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Losy meczu rozstrzygnęły się juz w czwartej minucie spotkania. Do siatki trafil Marcin Lachowski, strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. - Sprawiedliwym wynikiem byłby remis - powiedział po zakończeniu meczu trener Rakowa Jerzy Brzęczek.
Piłkarze Rakowa przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Losy meczu rozstrzygnęły się juz w czwartej minucie spotkania. Do siatki trafil Marcin Lachowski, strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. - Sprawiedliwym wynikiem byłby remis - powiedział po zakończeniu meczu trener Rakowa Jerzy Brzęczek. Sosnowiec, 13, października - godz. 17:00 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RAKÓW 1:0 (1:0) 1:0 Lachowski (4, z rzutu wolnego) SĘDZIOWAŁ: Piotr Lasyk (Bytom). ŻÓŁTE KARTKI: Soczyński, da Silva (Raków). WIDZÓW: 2500 ZAGŁĘBIE: Kudła - Pajączkowski, Ostroushko, Jarczyk, Ninković - Ryndak (90. Sierczyński), Matusiak, Lachowski, Weis (90. Gleń) - Szatan (73. Rojewski) - Jankowski (78. Cyganek). RAKÓW: Kos - Soczyński (78. Balogun), da Silva, Góra, P. Kowalczyk - Napora, Ł. Kowalczyk, Ogłaza, Buczkowski (63. Pląskowski) - Bezerra - Czerwiński.