Zagłębie Sosnowiec – Raków 2:0 (0:0)

Piłkarze Rakowa przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 0:2, choć po wyrównanej pierwszej połowie wydawało się, że sprawiedliwym wynikiem dla obu zespołów byłby podział punktów.
Piłkarze Rakowa przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 0:2, choć po wyrównanej pierwszej połowie wydawało się, że sprawiedliwym wynikiem dla obu zespołów byłby podział punktów. Bramkę, która ustawiła przebieg gry gospodarze strzelili tuż po zmianie stron, wykorzystując chwilę dekoncentracji naszej drużyny. Sosnowiec, 3. listopada – godz. 17:00 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – RAKÓW 2:0 (0:0) 1:0 Tylec (47, asysta Domański) 2:0 Szatan (74, asysta Grube) SĘDZIOWAŁ: Dominik Pasek (Legnica). ZÓŁTE KARTKI: Sierczyński, Ninković (Zagłębie). WIDZÓW: 1200. ZAGŁĘBIE: Struski – Sierczyński, Jarczyk, Grudniewski, Ninković – Tylec (81. Grzesik), Matusiak, Grube, Domański (62. Sadowski) – Szatan – Tumicz (73. Jankowski). RAKÓW: Kos – Kmieć, Byrtek, Góra, Krupa – Napora, Kowalczyk, Czerwiński (82. Witczyk), Lenkiewicz (65. Buczkowski) – Brzęczek (76. Świerk) – Retlewski. Fot. Tomasz Turek