Zapowiedź XII Piłkarskiej Gwiazdki

W piątek 22. grudnia czeka nas moc niezapomnianych atrakcji. Zapraszamy do Hali Sportowej Częstochowa na XII Piłkarską Gwiazdkę. Początek imprezy o godzinie 17! 

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: "Awans do Nice 1 Ligi - przeżyjmy to jeszcze raz". Z tej okazji do Częstochowy zostali zaproszeni wszyscy zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie wywalczyli promocję na zaplecze Ekstraklasy. Drużyna złożona z byłych piłkarzy Rakowa (broniących barw RKS-u w sezonie 2016/2017) stworzy jedną z sześciu drużyn biorących udział w turnieju. Oprócz ekipy Raków "Awans" na parkiecie ujrzymy pierwszą drużynę RKS-u (wzmocnioną Mateuszem Zacharą!), Polsat Sport, reprezentację Piłkarskiej Gwiazdki, Lotto Ekstraklasę i Furnipol. 

Zmagania piłkarskie to oczywiście niejedyne atrakcje przygotowane dla osób, które zdecydują się odwiedzić Halę Sportową Częstochowa. Na nudę na pewno nie będą narzekali najmłodsi. Do ich dyspozycji całkowicie za darmo będzie miasteczko złożone z między innymi dmuchanych zjeżdżalni. Ponadto na dzieci będą czekały zabawy zręcznościowe i sportowe, w tym boisko do gry w piłkę nożną. Poza tym będzie tzw. refleksomierz i quick feet, czyli przyrządy sprawdzające refleks, umiejetności piłkarskie oraz orientację. Wśród atrakcji będzie także dmuchany tor przeszkód i mechaniczny byk. Uwiecznić obecność na piątkowej imprezie będzie można w specjalnie przygotowanej Fotobudce.

Nie zabraknie także malowania twarzy i skręcania baloników w różne kształty czy kącika z warsztatami plastycznymi (malowanie bombek). Na wszystkie dzieci będzie czekał Święty Mikołaj, który rozda smakołyki i owoce. Fani gier elektronicznych na pewno miło spędzą czas w strefie FIFA18, gdzie odbędą się dwa turnieje (dla amatorów i profesjonalistów). Każdy będzie mógł także zagrać w FIFA18 i zmierzyć się ze znanym youtuberem PLKD. 

W piątkowy wieczór zagramy wspólnie z częstochowskim Hospicjum dziecięcym. 

Warto podkreślić, że wszystkie atrakcje są darmowe!

Kasy biletowe otwarte zostaną o godzinie 16. Cena jednego biletu to 15 złotych. Dzieci do lat 12 mają wstęp za darmo. 

Na halę będzie można dotrzeć specjalnymi autobusami MPK. Szczegóły znajdziecie ->tutaj<-