Zapraszamy na Raków Business Club EXPO 2024!

W sercu Częstochowy, w Hotelu Arche przy ulicy Oleńki 20, 12 marca 2024 roku odbędzie się wydarzenie, które z pewnością zainteresuje przedsiębiorców i entuzjastów biznesu z całego regionu. Mowa o Raków Business Club Expo, targach biznesowych organizowanych przez Klub Biznesu Raków, które już od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem w środowisku biznesowym.

Wydarzenie to jest nie tylko okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również platformą do integracji przedsiębiorców z różnych branż.

 

Raków Business Club EXPO zapewnia unikalną możliwość spotkania liderów biznesu, wymiany doświadczeń oraz prezentacji produktów i usług oferowanych przez partnerów i sponsorów Rakowa Częstochowa, jak również zaproszonych przedsiębiorców.

 

Wstęp na targi jest możliwy zarówno dla członków Klubu, jak i dla osób z zewnątrz, które chciałyby zgłębić tajniki lokalnego biznesu – bilet wstępu kosztuje 40 zł.

 

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wielu firm, co stanowi wyjątkową okazję do rozwijania własnego biznesu oraz inspiracji do dalszych działań na rynku.

 

Organizatorzy gwarantują nie tylko bogaty program i możliwość nawiązania wartościowych kontaktów, ale również zapewniają poczęstunek oraz przekąski, co czyni wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym.

 

Dla zainteresowanych uczestnictwem w roli wystawcy na Raków Business Club Expo, organizatorzy przygotowali formularz zgłoszeniowy dostępny online, co ułatwia proces rejestracji.

 

Ponadto, dla osób zainteresowanych poprzednimi edycjami wydarzenia, dostępna jest fotorelacja, która może stanowić doskonałą zachętę do uczestnictwa w tegorocznych targach. Można znaleźć ją (W TYM MIEJSCU).

 

Raków Business Club EXPO 2024 to wydarzenie, które łączy w sobie profesjonalizm i możliwość rozwoju biznesowego z przyjazną atmosferą spotkań branżowych.

 

To idealna okazja, by zainspirować się do dalszych działań, rozszerzyć sieć kontaktów i poznać nowe trendy w biznesie. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do wzięcia udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych w regionie.

 

Link do wydarzenia (TUTAJ).

 

W razie pytań, prosimy kierować je na adres [email protected].