Zawodnicy Rakowa w nowej kolekcji Panini Fifa 365 Adrenalyn XL™ 2024

W sprzedaży dostępna jest już dziewiąta kolekcja kart z serii Panini Fifa 365 Adrenalyn XL™. Po raz pierwszy znajdziecie w niej piłkarzy Rakowa!

W skład kolekcji wchodzi ponad 460 kart z różnych kategorii, począwszy od doskonale znanych TEAM MATES, FANS’ FAVOURITES, CAPTAINS, MAGICIANS, po dwa zupełnie nowe typy kart: DOUBLE TROUBLES i HOMEGROWNS, a skończywszy na niezwykłej, supermocnej karcie INVINCIBLE.

 

Na dole każdej karty znajduje się IKONA UNIKALNOŚCI, która wskazuje jak rzadko dana karta występuje w kolekcji.

 

SURPIRSE BOX

Obecnie w sprzedaży znajdziecie zupełną nowość od Panini, którą jest SURPRISE BOX. Ma on charakter kalendarza adwentowego. Zawiera 24 okienka do odkrycia, pod którymi znajdziecie 16 saszetek z kartami oraz 9 ekskluzywnych kart z limitowanej edycji. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

GRA ONLINE

Karty możecie aktywować w grze online, gdzie znajdziecie różne tryby rywalizacji. Wystarczy wprowadzić kod zamieszczony na tylnej stronie karty, by dodać ją do wirtualnej kolekcji. Kodu można użyć również, aby zdobyć monety, dzięki którym aktywujesz specjalne wirtualne karty i wesprzesz swoją drużynę zwiększając jej szansę na zwycięstwo. Za każde 30 aktywowanych kodów otrzymasz również Wirtualną Saszetkę i 2 karty treningowe.

 

Więcej informacji o kolekcji znajdziecie TUTAJ.