Zdrowy Dzień Kobiet z Rakowem

W Dzień Kobiet zachęcamy do zbadania swojego zdrowia. Na terenie Politechniki Częstochowskiej będzie czekał na Was Rycerz Medalik z zestawem zabaw z piłką, a w Taurus Fitness & Spa odbędzie się otwarty trening dla kobiet.

W Dzień Kobiet Raków Częstochowa przygotował szereg możliwości zadania o własne zdrowie i ciało. Na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej przy al. Armii Krajowej 19B od godz. 9:00 do 12:00 będzie czekał na Was rycerz Medalik z piłką. Studentki będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, a każdą podjętą próbę klubowa maskotka nagrodzi upominkiem.

 

Oprócz tego na trenie Politechniki będzie może sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Nad zabawami z piłką będą czekali trenerzy Małej Akademii Raków. Dla pań, które tego dnia będą, chciały zbadać swoje zdrowie rycerz Medalik, przygotuje upominki.

 

O 19:00 w klubie Taurus Fitness & Spa przy ul. Brzeźnickiej 46B odbędzie się otwarty trening dla kobiet. Zajęcia będą skupiały się na ogólnorozwojowych ćwiczeniach, które mają pobudzić do dalszej aktywności fizycznej. Zajęcia przeprowadzą certyfikowani trenerzy personalni Piotr Sieradzki i Oskar Kudela. 

 

Uwaga liczba miejsc jest ograniczona. ZAPISZ SIĘ TUTAJ.