Zespół Akademii Raków drugi w Centralnej Lidze Trampkarzy

Drużyna Akademii Raków U-15 pokonała MOSiR Opole 1:0. Ekipa prowadzona przez trenera Filipa Raczkowskiego tym samym zagwarantowała sobie 2. miejsce w "Grupie C" Centralnej Ligi Trampkarzy. 

Czerwono-niebiescy po 13. rozegranych kolejkach mają na swoim koncie 28. punktów (bilans 9 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki). Trzeci w tabeli MOSiR Opole po sobotniej porażce traci do Rakowa już 6 oczek, a do rozegrania została jedna seria spotkań. Bezapelacyjnym zwycięzcom "Grupy C" zostało Zagłębie Lubin, które zanotowało same wygrane. 

Podopieczni trenera Raczkowskiego w ostatniej kolejce zmierzy się z MKS-em Żory. Debiutancka runda dla naszego zespołu była bardzo udana. Gdyby nasi zawodnicy powtórzyli na wiosnę i zajęli jedną z dwóch czołowych lokat w grupie, to następnie awansują do rozgrywek ogólnopolskich. 

(U-15) Akademia Raków - MOSiR Opole 1:0 (0:0)

Bramka dla Akademii: Kaczmarek

Akademia Raków: Trelowski - Jargosz, Wójcik, Błasik, Cierpiał, Nowak, Bęben, Kucharczyk, Cuber, Kaczmarek, Jańczyk
Rez: Wawrzyniak P., Wilk, Szymczyk, Cichuta, Piotrowski.

Filip Raczkowski (trener U-15): Cieszy kolejne zwycięstwo naszego zespołu. Tym bardziej, że widać stały rozwój organizacji gry. Rozegraliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Ważniejsze jest to zwycięstwo, ponieważ przyniesie więcej pewności u drużyny i wiary w trening, który systematycznie realizujemy. Zwiększamy również wachlarz możliwości taktycznych. Oczywiście nie oznacza to, że w tym meczu osiągnęliśmy maksymalne pułapy możliwości piłkarskich. Dalej drzemią w nas duże rezerwy, które musimy wydobyć w kolejnych tygodniach pracy.