Znamy dokładne terminy meczów ze Slavią Praga

Poznaliśmy rywala w IV rundzie el. Ligi Konferencji Europy UEFA. Będzie nim czeska Slavia Praga, która wyeliminowała Panathinaikos.

Pierwszy mecz odbędzie się w Częstochowie w czwartek, 18 sierpnia o godzinie 18:00. Rewanż rozegramy tydzień później w Pradze, 25 sierpnia o godzinie 19:00.

 

Wystartowała sprzedaż biletów dla posiadaczy karnetów na pierwszy mecz ze Slavią. Bilety można nabyć online na BILETY.RAKOW.COM, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w kasach biletowych stadionu (11 sierpnia po zakończeniu meczu ze Spartakiem do ostatniego kibica oraz w niedzielę (14.08) od godziny 10:00). Sprzedaż biletów na trybunę B będzie prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20.

 

Szczegółowe informacje dotyczące otwartej sprzedaży biletów na mecz pucharowy IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA oraz ligowy z Pogonią Szczecin przekażemy w sobotę, 13 sierpnia. Sprzedaż wejściówek wystartuje w niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 10:00.