Zobacz europejskie puchary od środka! Zostań stażystą podczas meczów Ligi Europy

Mecze europejskich pucharów przyciągają na trybuny tysiące kibiców, generują duże zainteresowanie medialne i wymagają organizacji na wysokim poziomie. Płynące z nich doświadczenie jest bezcenne, dlatego chcemy otworzyć nasze drzwi dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje. Rozpoczynamy program płatnego stażu dla pracowników klubów i organizacji sportowych. Wyślij swoje zgłoszenie już dziś i poznaj kulisy organizacji meczów Ligi Europy!

W rundzie jesiennej Raków Częstochowa rozegra w roli gospodarza trzy mecze w fazie grupowej Ligi Europy na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Rywalami naszej drużyny będą SK Sturm Graz, Atalanta BC oraz Sporting Lizbona. Każdy z trzech meczów zostanie zorganizowany zgodnie z wysokimi standardami wynikającymi m.in. z przepisów i zaleceń UEFA. Możliwość obserwowania i współtworzenia procesu organizacji widowiska sportowego niesie ze sobą bagaż cennych doświadczeń. Jeżeli jesteś pracownikiem klubu w dowolnej dyscyplinie lub pracujesz w organizacji sportowej i czujesz w sobie chęć do nauki, możesz podnieść swoje kwalifikacje, obserwując od środka przygotowania do meczu i uczestnicząc w nich, wykonując zadania z pomocą pracowników klubu.

 

W zależności od posiadanych predyspozycji i umiejętności stażyści będą mogli uczestniczyć m.in. w poniższych obszarach organizacyjnych:

- współpraca z delegacją UEFA

- przygotowanie brandingu i oprawy meczowej,

- bezpieczeństwo,

- transport i logistyka,

- biuro prasowe,

- organizacja aktywności medialnych, w tym treningu przedmeczowego, konferencji prasowych i strefy mieszanej.

 

Oferujemy:

- wynagrodzenie,

- naukę przepisów i standardów organizacyjnych podczas meczów Ligi Europy,

- możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

 

Czekamy na Ciebie! CV prześlij na adres [email protected], wpisując w tytule ,,Europa" i opisując swój zakres umiejętności i zainteresowań.

 

Prosimy o zamieszczenie w wiadomości mailowej następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

#RAKÓWZMIENITWOJEŻYCIE