#Zoran2026

Zoran Arsenić zostaje z nami na kolejne 5 lat! Klub aktywował klauzulę wykupu zawodnika z Jagiellonii Białystok i tym samym chorwacki obrońca dołączył do drużyny Czerwono-Niebieskich na zasadzie transferu definitywnego.

W lutym bieżącego roku w ostatnim dniu okienka transferowego 26-latek został wypożyczony do Rakowa do końca sezonu. W rundzie wiosennej rozegrał dziewięć meczów w PKO Ekstraklasie i dwa w Pucharze Polski. Zdobył jedną bramkę w spotkaniu kończącym sezon ligowy z Pogonią Szczecin. Kibicom dał się poznać jako charakterny zawodnik walczący o każdy centymetr boiska. Podczas kilkumiesięcznego pobytu w Częstochowie pomógł drużynie w wywalczeniu historycznych sukcesów - wicemistrzostwa i Pucharu Polski.

 

 

- Cieszymy się, że Zoran zostaje z nami na kolejne 5 lat. Znamy jego umiejętności i wierzymy, że dzięki swojej wszechstronności i waleczności pomoże nam w walce o kolejne sukcesy - mówi dyrektor sportowy Rakowa, Paweł Tomczyk.

 

 

- Cześć, Czerwono-Niebiescy! To dla mnie ważny moment. Chcę powiedzieć, że zostaję w Częstochowie. Już nie mogę się doczekać, kiedy zasadzę moje własne drzewo. Bardzo się cieszę. Do zobaczenia!

 

Za każdym razem, gdy piłkarz lub trener podpisze nową umowę, Raków zasadzi w Częstochowie drzewo. Nie inaczej będzie w przypadku Zorana, a nastąpi to tuż po zakończeniu okresu urlopowego pierwszego zespołu.

 

Kontrakt Zorana Arsenicia będzie obowiązywał do końca sezonu 2025/2026, a więc przez kolejne 5 lat.

 

Zori, cieszymy się, że zostajesz z nami! Powodzenia!