Zostań wolontariuszem na meczach Rakowa!

Chcesz na własne oczy zobaczyć jak wygląda "od kuchni" organizacja meczu piłkarskiego? Teraz jest to możliwe! Raków Częstochowa poszukuje wolontariuszy.

Mecz piłkarski to nie tylko dwie drużyny, które przez 90 minut walczą na boisku. To także praca wielu ludzi, których zadaniem jest stworzenie, jak najbardziej przyjaznego kibicom widowiska sportowego. Dlatego poszukujemy osób, które będą chciały czynnie wziąć w tym przedsięwzięciu udział. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kibiców Rakowa, którzy chcą pomóc w rozwoju Klubu, a także do osób młodych zainteresowanych organizacją imprez sportowych. 

Wolontariuszem może zostać każda osoba, która ukończyła 16. rok życia i spełnia następujące warunki:

- lubi pracę i kontakt z ludźmi,

- interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną,

- nie boi się pracy pod presją czasu.

W chwili obecnej szukamy wolontariuszy, którzy mogą pomóc w następujących obszarach:

- pomoc przy organizacji meczu,

- pomoc techniczna,

- pomoc w pracy biura prasowego.

Zapewnimy wszystkim wolontariuszom potrzebne szkolenie z zakresu wykonywanych zadań. Osobom, które systematycznie będą angażować się w prace na rzecz Rakowa wystawimy certyfikaty wolontariusza.

Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres: [email protected]. W treści wiadomości należy podać:

- imię i nazwisko,

- telefon kontaktowy,

- datę urodzenia,

- preferencje dotyczące charakteru wolontariatu.

- napisanie kilku słów o sobie (zainteresowania, w przypadku chęci współpracy w biurze prasowym możliwe próbki własnych tekstów o tematyce sportowej).

Pytania dotyczące wolontariatu również prosimy kierować na wyżej wymieniony adres. Koordynator projektu skontaktuje się z każdą zainteresowaną osobą.