ZPUE S.A. nowym złotym sponsorem Rakowa!

Z wielką radością informujemy, że firma ZPUE S.A. została złotym sponsorem Rakowa Częstochowa!

W ramach umowy logo firmy ZPUE S.A. pojawi się na rękawku koszulki meczowej zawodników pierwszej drużyny oraz na materiałach reklamowych podczas domowych meczów Rakowa, a także w mediach społecznościowych klubu.

 

- Cieszymy się, że kolejna uznana firma dołącza do naszej rodziny, co pozwoli nam jeszcze odważniej patrzeć w przyszłość i stawiać kolejne kroki w rozwoju klubu. Jestem przekonany, że przed nami bardzo owocna współpraca - mówi Wojciech Cygan, przewodniczący rady nadzorczej Rakowa.

 

Nasz nowy sponsor, ZPUE S.A. jest producentem zaawansowanych rozwiązań dla elektroenergetyki, m.in. magazynów energii i ładowarek EV, z siedzibą we Włoszczowie, w województwie świętokrzyskim i wchodzi właśnie w 35 rok swojej działalności. Jego urządzenia można spotkać nie tylko w Polsce czy Unii Europejskiej, ale także w odległych miejscach w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej.

 

- Nasza firma jest synonimem rozwoju, chętnie wspiera sport i cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z dynamicznie rozwijającym się klubem, jakim jest Raków. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy wiele sukcesów - podkreśla Michał Wypychewicz, prezes ZPUE S.A.

 

Witamy w czerwono-niebieskiej rodzinie!