Zrzucamy zbędne kilogramy i głosujemy w Budżecie Obywatelskim

Drodzy częstochowianie. Przyznajcie! Kto z Was chciałby zrzucić kilka kilogramów? Może trochę po świętach? Może w ramach noworocznego postanowienia? A może przed wakacjami? Szybki test korytarzowy w naszym klubie wykazał, że 80% pracowników na tak postawione pytanie odpowiada TAK. Oczywiście nie wliczamy piłkarzy. Oni nie mają takich rozterek. <hr id=

I wiecie co? To całe zrzucanie, którego wszyscy tak byśmy chcieli, ale którego się boimy lub zwyczajnie nie wiemy jak, może być dużo prostsze, niż by się wydawało! A wszystko dzięki profesjonalnemu wsparciu, z którego może skorzystać każdy, kto tylko chce. I to zupełnie za darmo!

Centrum dietetyki i walki z otyłością to coś, na co nasze miasto czeka od lat. Superprofesjonalny ośrodek, który pomoże zaplanować łatwą do wdrożenia dietę, doradzić w doborze ćwiczeń i przemodelować nawyki, by stały się zdrowsze.

Możecie mieć to wszystko na żywo i w kolorze. Ale musimy się spiąć, bo czasu nie zostało wiele. Mówiąc w skrócie: Chcesz schudnąć? To już dziś wykonaj pierwszy krok. W Budżecie Obywatelskim wesprzyj projekt nr 755 – Centrum dietetyki i walki z otyłością. Wystarczy odrobina wysiłku, a wszyscy będziemy piękni i zdrowi.

Jak głosować?

Wystarczy wejść na stronę http://konsultacje.czestochowa.pl. Następnie kliknij na główny baner "Kliknij i zagłosuj". Dalej kieruj się wskazówkami, które otrzymasz na tej stronie. Pamiętaj: głosujemy na projekt nr 755 w głosowaniu ogólnomiejskim! Do dzieła!