Zwycięski mecz Skórasia w kadrze

Reprezentacja Polski U20 pokonała Niemcy U20 4:3 w meczu 3. kolejki Elite League. 62. minuty na boisku spędził Michał Skóraś.

Samo spotkanie rozpoczęło się dla Polaków kapitalnie. Już w 1. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Makowski. Gospodarze ruszyli do ataku i strzelili trzy bramki. Nasza reprezentacja nie poddała się i dzięki trafieniom Marcela Zylli i Dawida Kurminowskiego wyrównała stan meczu. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 90. minucie Łukasz Poręba.

Już w poniedziałek kadra U20 zagra w Kaliszu z Holendrami. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 15:00.

Niemcy – Polska 3:4 (3:2)

Bramki: Manuel Wintzheimer 7., 20., John Yeboah 36. – Tomasz Makowski 1., Marcel Zylla 41., Dawid Kurminowski 47, Łukasz Poręba 90.

Polska: Paweł Sokół – Jakub Kiwior, Mateusz Bondarenko, Serafin Szota – Michał Skóraś (62. Jakub Bednarczyk), Adrian Stanilewicz (62. Adrian Benedyczak), Bartosz Slisz, Tomasz Makowski, Tymoteusz Puchacz – Marcel Zylla, Dawid Kurminowski (62. Łukasz Poręba)