Zwycięstwo po golu w 90 minucie! Raków - Piast 1:0

W meczu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy Czerwono-Niebiescy wygrali z Piastem Gliwice 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Mateusz Wdowiak.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Po zmianie stron oba zespoły nadal dążyły do zdobycia bramki. Szczególnie w ostatnim kwadransie dużą przewagę w grze mieli Czerwono-Niebiescy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki Piasta. W 90. minucie idealnie w polu karnym odnalazł się Mateusz Wdowiak, który pokonał Placha i dał zwycięstwo naszej drużynie!

 

Kolejne spotkanie Rakowa już w środę. Na Limanowskiego 83 przyjedzie Górnik Zabrze. Początek o godzinie 18:00.

 

Raków Częstochowa - Piast Gliwice 1:0 (0:0)

Bramki: Wdowiak 90'

 

Raków: Kovacević - Rundić, Niewulis, Tudor, Kun, Wdowiak, Poletanović, Sturgeon (88. Szelągowski), Lederman, Lopez (75. Długosz), Arak (78. Musiolik)

Piast: Plach - Mosór, Czerwiński, Chrapek, Toril (90. Pyrka), Vida, Lipski (76. Hateley), Sokołowski, Konczkowski, Kądzior (90. Stolijković), Katranis