Zwycięstwo Rakowa U17 z Odrą Opole U17!

Fot. Andrzej Klimek / www.sportoweopole.pl
Raków Częstochowa U17 pokonał Odrę Opole U17 2:0 i udanie zainaugurował rundę wiosenną w Centralnej Lidze Juniorów. Bramki dla Czerwono-Niebieskich zdobyli Adam Zubrzycki oraz Kamil Kanior.

Rywalem Czerwono-Niebieskich była Odra Opole, która - podobnie jak nasz zespół - w rundzie wiosennej jest beniaminkiem Centralnej Ligi Juniorów.

 

Podopieczni trenera Filipa Raczkowskiego wyszli na to spotkanie bez żadnych kompleksów i objęli prowadzenie. W 19. minucie Adam Zubrzycki strzelił premierowego gola Rakowa w Centralnej Lidze Juniorów U17.  Opolanie w pierwszej połowie mieli okazję, by wyrównać, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Czerwono-Niebiescy nie zdjęli nogi z gazu i w drugiej połowie podwyższyli prowadzenie. W 61. minucie na listę strzelców po indywidualnej akcji wpisał się Kamil Kanior. Dzięki odpowiedzialnej grze częstochowianie po końcowym gwizdku mogli cieszyć się z inauguracyjnego zwycięstwa. Tym samym nasz zespół udanie rozpoczął rundę wiosenną.

 

W następnej kolejce Raków U17 zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów U17. To spotkanie odbędzie się 14 marca o godzinie 11:00.

 

Odra Opole U17 - Raków Częstochowa U17 0:2 (0:1)

 

Bramki: Adam Zubrzycki (19'), Kamil Kanior (61')

 

Raków U17: Mądrzyk - Kuszaj, Błasik, Szymocha, Krawczyk (77. Cierpiał), Bęben, Kucharczyk (Kubik), Krysik (Skupień), Zubrzycki (60. Butucel), Kanior, Chiliński (67. Witczak)