Zwycięstwo rezerw Rakowa nad Górnikiem Piaski

W meczu 13. kolejki Haiz IV Ligi Raków II wygrał na własnym boisku 4:0 z Górnikiem Piaski.

Do przerwy czerwono-niebiescy prowadzili 1:0 po bramce Tomasza Wróbla. Jak się później okazało było to jedno z trzech trafień naszego zawodnika w tym spotkaniu. Wróbel dołożył gole w 57. i 69 minucie. W między czasie gola samobójczego zaliczył Jakub Konaszczuk.

Częstochowianie w chwili obecnej zajmuja 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18. punktów. W kolejnym meczu nasi zawodnicy zmierzą się Polonią Łaziska Górne (11. listopada o godzinie 13).

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Grało nam się ciężko, bo drużyna Górnika dobrze pracowała w defensywie. Przeciwnicy cofnęli się od początku bardzo głęboko i liczyła na kontry. My konsekwentnie staraliśmy się budować naszą grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. W drugiej połowie dość szybko zdobyliśmy drugiego gola i zaczęło nam się grać dużo łatwiej. Cieszymy się z dobrej gry i z tego, że możemy dopisać 3 punkty do naszego konta.

RKS Raków II Częstochowa - Górnik Piaski 4:0 (1:0)