Zwycięstwo rezerw Rakowa. W środę kolejny mecz

Na inaugurację rozgrywek Haiz IV ligi Raków II pokonał na wyjeździe Przemszę Siewierz 2:0.

W składzie naszej drużyny wystąpili przede wszystkim zawodnicy z pierwszej drużyny, którzy nie zagrali (bądź weszli z ławki) w konfrontacji z Odrą Opole. Wynik otworzył w 40. minucie Lukas Duriska. Z kolei drugiego gola zdobył Adam Mesjasz (50. minuta).

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy już w środę rozegrają kolejny mecz. Tym razem na własnym boisku częstochowianie zmierzą się z Unią Dąbrowa Górnicza. Nasi najbliżsi rywale w 1. kolejce wysoko - 5:1 - pokonali na wyjeździe Zielonych Żarki. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Limanowskiego. Wstęp na ten pojedynek jest darmowy.

Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa 0:2 (0:1)

0:1 Duriska 40`
0:2 Mesjasz 50`

Raków II: Chorążka - Duriska, Petrasek, Kościelny, Bartl (46` Mesjasz), Noiszewski (60` Danilczyk), Listkowski (75` Kiński), Kun (80` Kaczmarek), Formella (70` Wróblewski), Szczepański (46` Zębik), Lewicki (46` Czerkas)