Żytno bohaterem trzeciej odsłony cyklu #GMINAKIBICUJE

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław to kolejna odsłona cyklu „Gmina Kibicuje”. Tym razem bohaterami tygodnia są mieszkańcy gminy Żytno.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

 

Za nami wizyty w Rędzinach i Kłomnicach. Tym razem swoje kroki kierujemy do Żytna. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy poniedziałkowe starcie Rakowa ze Śląskiem Wrocław (21.10, g. 18.00).

 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat.   

 

Ale to nie koniec. Wspólnie z naszymi piłkarzami, już w najbliższym czasie odwiedzimy najmłodszych mieszkańców gminy Żytno w jednej ze szkół, gdzie w ramach projektu będziemy promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na mecz. Bądźcie czujni! 

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?