Karnety wiosna 2020

Karnety / bilety

Po 21 latach Raków Częstochowa ponownie zawitał do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce. Niestety na tę chwilę nie jest nam dane cieszyć się meczami naszej drużyny w Częstochowie. “Czerwono-Niebiescy” swoje spotkania domowe rozgrywają na stadionie GIEKSA ARENA w Bełchatowie.

Bilety online

Zakup karnetów i biletów przez internet jest prosty i intuicyjny. Nasz system biletowy dostępny jest w TYM miejscu. Pamiętaj, że zakup online to przede wszystkim zaoszczędzony czas!

 

Zakup stacjonarny

Zarówno karnety, jak i bilety na mecze Rakowa w PKO BP Ekstraklasie możecie kupić także stacjonarnie. Zapraszamy do naszego sklepu w Galerii Jurajskiej. Czekamy na Was od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 - 21:00.


Zakup biletów w Bełchatowie jest możliwy także w kasach stadionowych, ale tylko w dniu meczu. Zapraszamy do obserwowania strony rakow.com i zapoznawania się z harmonogramem sprzedaży biletów przed poszczególnymi spotkaniami.

 

Trybuny i sektory

Stadion na meczach Rakowa przyjmie sympatyków piłki nożnej w sposób przedstawiony poniżej na mapie.

 

 

Trybuna B - “młyn” - dystrybucja biletów na ten sektor prowadzona będzie przez stowarzyszenie „Wieczny Raków” w sklepie MEDALIK znajdującym się przy ul. Berka Joselewicza 5 w Częstochowie. Bilety będzie można kupić od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:00 do 17:30, a także w piątki w godzinach od 15:00 do 17:00. O tym, kiedy rozpocznie się sprzedaż dowiecie się obserwując facebookowy profil WIECZNEGO RAKOWA.

Trybuna C - "niebieska"

Trybuna D - “czerwona”

Wejście na stadion będzie możliwe przy użyciu obowiązujących dotychczas kart kibica, a także dzięki jednorazowym biletom.

 

Sprzedaż biletów i karnetów

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona na trybunę CZERWONĄ i NIEBIESKĄ. Pragniemy, by mecze Rakowa w najwyższej klasie rozgrywkowej były prawdziwym piłkarskim świętem, dlatego zakup wejściówek będzie możliwy dla wszystkich chętnych kibiców, zarówno z Częstochowy, jak i Bełchatowa.

 

Ceny biletów i karnetów

 

 

Bilet i karnet ulgowy sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach: 

●        uczniom szkół podstawowych, szkół średnich i zawodowych na podstawie legitymacji szkolnej,

●        studentom do 26 roku życia na podstawie legitymacji studenckiej,

●        seniorom, którzy ukończyli 70 rok życia.

●        koszt biletu normalnego na trybunę “młyn”wraz z przejazdem będzie wynosił 33 złote (ulgowy: 27 złotych)

●        dzieci do lat 7 będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu kupując bilet za 1 złotych lub karnet na całą rundę w cenie 10 złotych. 

Karnety będą sprzedawane jak dotychczas:

●         jeśli posiadasz kartę kibica - w formie doładowania,

●         jeśli nie posiadasz karty kibica – otrzymasz ją w cenie karnetu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla karnetowiczów

Dla tych kibiców, którzy zakupią karnet przewidzieliśmy specjalne przywileje: 

●        dołączenie do grona #ELITARNYCHKIBICÓW,

●         pierwszeństwo zakupie karnetu i wyborze miejsca po powrocie do gry na stadionie w Częstochowie,

●         pierwszeństwo w korzystaniu z przywilejów, udogodnień i promocji (np. zakupu kart parkingowych, zniżki w sklepie),

●         dziecięca eskorta dla karnetowiczów (każdy karnetowicz otrzyma możliwość zgłoszenia swojej pociechy do udziału w eskorcie meczowej, wyprowadzającej zawodników obu drużyn na murawę przed rozpoczęciem spotkania. Szczegóły w kolejnych newsach!),


●         każdy, kto kupi karnet otrzyma upominek w postaci okolicznościowej opaski silikonowej na rękę.

 

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW