Kup bilety

W związku z panującą w Polsce sytuacją epidemiczną mecze PKO BP Ekstraklasy odbywają się bez udziału publiczności.

Karnety / bilety

 Po 21 latach Raków Częstochowa ponownie zawitał do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce. Niestety, w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 PKO BP Ekstraklasy nie będzie nam dane cieszyć się meczami naszej drużyny w Częstochowie. “Czerwono-Niebiescy” swoje spotkania domowe będą rozgrywać na stadionie GIEKSA ARENA w Bełchatowie. Zapoznajcie się z informacjami o sprzedaży karnetów i biletów na stadion w Bełchatowie.

 

Bilety online

 Zakup karnetów i biletów przez internet jest prosty i intuicyjny. Nasz system biletowy dostępny jest w TYM miejscu (https://bilety.rakow.com/). Pamiętaj, że zakup online to przede wszystkim zaoszczędzony czas!

 

Zakup stacjonarny

Zarówno karnety, jak i bilety na mecze Rakowa w PKO BP Ekstraklasie możecie kupić także stacjonarnie. Zapraszamy do naszych kas stadionowych oraz do sklepu klubowego w Galerii Jurajskiej. Szczegółowy harmonogram sprzedaży dostępny jest na naszej stronie internetowej przed każdym meczem domowym. 

Informujemy, że zakup biletów w Bełchatowie jest możliwy w kasach stadionowych w dniu meczu. Godziny otwarcia kas komunikowane są przed każdym spotkaniem. 

 

Trybuny i sektory

Stadion na meczach Rakowa przyjmie sympatyków piłki nożnej w sposób przedstawiony poniżej na mapie.

 

 

Trybuna B - “młyn” - dystrybucja biletów na ten sektor prowadzona będzie przez stowarzyszenie „Wieczny Raków” w sklepie MEDALIK znajdującym się przy ul. Berka Joselewicza 5 w Częstochowie. Bilety będzie można kupić od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:00 do 17:30, a także w piątki w godzinach od 15:00 do 17:00. O tym, kiedy rozpocznie się sprzedaż dowiecie się obserwując facebookowy profil WIECZNEGO RAKOWA.

Trybuna C - "niebieska"

Trybuna D - “czerwona”

Wejście na stadion będzie możliwe przy użyciu obowiązujących dotychczas kart kibica, a także dzięki jednorazowym biletom.

 

Sprzedaż biletów i karnetów

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona na trybunę CZERWONĄ i NIEBIESKĄ. Pragniemy, by mecze Rakowa w najwyższej klasie rozgrywkowej były prawdziwym piłkarskim świętem, dlatego zakup wejściówek będzie możliwy dla wszystkich chętnych kibiców, zarówno z Częstochowy, jak i Bełchatowa.

 

Ceny biletów i karnetów

 

 

Bilet i karnet ulgowy sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach: 

●        uczniom szkół podstawowych, szkół średnich i zawodowych na podstawie legitymacji szkolnej,

●        studentom do 26 roku życia na podstawie legitymacji studenckiej,

●        seniorom, którzy ukończyli 70 rok życia.

●        koszt biletu normalnego na trybunę “młyn”wraz z przejazdem będzie wynosił 33 złote (ulgowy: 27 złotych)

●        dzieci do lat 7 będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu kupując bilet za 1 złotych lub karnet na całą rundę w cenie 10 złotych. 

Karnety będą sprzedawane jak dotychczas:

●         jeśli posiadasz kartę kibica - w formie doładowania,

●         jeśli nie posiadasz karty kibica – otrzymasz ją w cenie karnetu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla karnetowiczów

Dla tych kibiców, którzy zakupią karnet przewidzieliśmy specjalne przywileje: 

●         pierwszeństwo zakupie karnetu i wyborze miejsca po powrocie do gry na stadionie w Częstochowie,

●         pierwszeństwo zakupu biletów na mecze TOTOLOTEK Pucharu Polski,

●         pierwszeństwo w korzystaniu z przywilejów, udogodnień i promocji (np. zakupu kart parkingowych, zniżki w sklepie),

●         dziecięca eskorta dla karnetowiczów (każdy karnetowicz otrzyma możliwość zgłoszenia swojej pociechy do udziału w eskorcie meczowej, wyprowadzającej zawodników obu drużyn na murawę przed rozpoczęciem spotkania. Szczegóły w kolejnych newsach!)

●         program lojalnościowy (spotkania z zawodnikami, a także możliwość obejrzenia meczu z kanapy ustawionej na murawie).

Dodatkowo Kibice, którzy będą na wszystkich meczach Rakowa w rundzie jesiennej, zostaną przez nas szczególnie wyróżnieni przed rundą wiosenną.

 

Harmonogram sprzedaży biletów i kanetów