#WygrajmyRazem z PKO

Wybierz produkty PKO Banku Polskiego przygotowane specjalnie dla kibiców i sympatyków Rakowa Częstochowa i spraw, by Akademia Rakowa zyskała dodatkowe fundusze na rozwój młodzieży kształcącej się pod jej skrzydłami.

#WygrajmyRazem to program partnerski Rakowa Częstochowa i PKO Banku Polskiego, partnera tytularnego Ekstraklasy, będącego jednocześnie Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy. Na współpracy Rakowa i PKO Banku Polskiego skorzystasz również Ty!

Kibice naszej drużyny i klienci PKO Banku Polskiego będą na bieżąco informowana o postępach, jakie dany klub czyni w ramach Programu Partnerskiego. Nie będzie zatem żadnych wątpliwości dotyczących wykorzystania środków z inicjatywy.

Wsparcie dla Akademii oraz korzyści dla kibica zostaną naliczone wyłącznie w przypadku internetowego zakupu produktów za pośrednictwem poniższych linków.  Sprawdź, jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy.

PKO Konto za Zero
Załóż konto i oglądaj swoją drużynę oraz wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy w Platformie CANAL+ telewizji przez internet przez pół roku lub wymień Pakiet Sport na Pakiet Filmowy. Dodatkowo możesz też wybrać Kartę Płatniczą w barwach Rakowa lub Oficjalną Kartę Ekstraklasy.

PKO Konto dla młodych

Załóż konto i odbierz voucher 50 zł do Sklepu Kibica.

PKO Konto bez granic

Załóż konto i odbierz voucher 50 zł do Sklepu Kibica.

Pożyczka gotówkowa

Skorzystaj i odbierz voucher 200 zł do Sklepu Kibica.

Pożyczka konsolidacyjna

Skorzystaj i odbierz voucher 200 zł do Sklepu Kibica.

Kredyt hipoteczny
Skorzystaj i odbierz voucher 600 zł do Sklepu Kibica.

Regulaminy i warunki wszystkich promocji znajdziesz na stronie organizatora — PKO Banku Polskiego.